FoRuMuNAlEmİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yönetim arkamda

Yönetim arkamda Empty Yönetim arkamda

Mesaj  ßerkay Cuma Eyl. 05, 2008 8:31 am

Yönetim arkamda 7228376skibbeeeeeeeeeeeoj7.th
Steaua yenilgisi ve Kayserispor beraberliği sonrasında yerden yere vurulan Michael Skibbe, Galatasaray´daki geleceği konusunda FANATİK´e konuştu...

‘Başkan garanti verdi’
Galatasaray Teknik Direktörü Michael Skibbe, son günlerde kendisi hakkında yapılan spekülasyonlara, FANATİK aracılığıyla yanıt verdi. Şampiyonlar Ligi’nden elenmelerini bir türlü hazmedemediğini dile getiren Alman teknik adam, “Çok üzüldüm, ancak futbolda bu da var. Kayseri’de de beraberlik gelince, takımda moraller bir anda bozuldu, fakat benim görevim toparlanmamızı sağlamak. Basında çıkan haberlerin birçoğu doğru değil. Başkan Adnan Polat ve Adnan Sezgin’le uzun uzun görüştük, onlar beni sonuna kadar destekliyor” dedi.

‘Ekibim değişmeyecek’
Yardımcılarının değişeceği şeklinde dedikodular da yapıldığına dikkat çeken Skibbe sözlerine şöyle son verdi: “Almanya’da böyle haberler çıkmış. Kesinlikle böyle bir düşüncem yok. Ümit Davala ile uyum içinde çalışıyoruz. Galatasaray, milli arada toparlanıp eski gücüne kavuşacaktır. Ben futbolcularıma güveniyorum. İyi bir çıkış yapacağımızı düşünüyorum. Antalya ile seyircimiz önünde oynayacağız. Bu maç önemli. İyi futbolla farklı kazanırsak gerisi gelir. Bellinzona’yı eleyip UEFA’da gruplara kalacağımıza da kesin gözüyle bakıyorum.”
ßerkay
ßerkay
Admin

http://eraykacar.eniyiforum.org