FoRuMuNAlEmİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Serkan büyük konuştu

Serkan büyük konuştu Empty Serkan büyük konuştu

Mesaj  ßerkay Perş. Eyl. 04, 2008 8:12 am

Galatasaray'ın Bursa'dan transferi 18 yaşındaki Serkan Kurtuluş, iddialı konuştu.

‘Her şeyin farkındayım’
Sarı-Kırmızılı kulübe transferin son gününde Bursaspor’dan takviye edilen Serkan Kurtuluş, dün Florya Metin Oktay Tesisleri’nde düzenlenen tanıtım toplantısına katıldı. Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin ile birlikte medyanın karşısına geçen Serkan, transferinde emeği olan başta Başkan Adnan Polat olmak üzere tüm yöneticilere teşekkür ederken, “Galatasaray’ın ne kadar büyük bir camia olduğunun ve bana verdiği bu büyük sorumluluğun bilincindeyim” diye konuştu.

‘Gurur verici bir olay’
Kendisine güvenenleri mahçup etmeyeceğini belirten Serkan, kardeşi Serdar’ın da Beşiktaş’ta forma giydiğinin hatırlatılması üzerine, “Gurur verici bir olay. Her anne babaya nasip olmayan bir şey. Çok mutluyuz. Bizim için en güzeli buydu” ifadesini kullandı. 18 yaşındaki sağ bek, şöyle devam etti: “Eksiklerimi hocam sayesinde giderip, performansımı en üst düzeye çıkaracağım. Burada kalıcı olmak istiyorum. Taraftarın önüne çıkacağım için de çok heyecanlıyım.”
ßerkay
ßerkay
Admin

http://eraykacar.eniyiforum.org