FoRuMuNAlEmİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'Zirvenin tadını almaya geldim'

'Zirvenin tadını almaya geldim' Empty 'Zirvenin tadını almaya geldim'

Mesaj  ßerkay Perş. Eyl. 04, 2008 8:13 am

Cim Bom'un yeni transferi Meira, "Zirvenin tadını almak için buradayım" dedi.

‘Günlerim muhteşem’
Almanya'nın Stuttgart takımından transfer edilen Fernando Meira, her sezon şampiyonluğa oynayan ve Avrupa’da hedefleri bulunan bir kulübe geldiği için çok mutlu olduğunu söyledi. Galatasaray Dergisi’nin Eylül sayısına konuşan Portekizli futbolcu, “Türkiye’deki günlerim muhteşem geçiyor. Burada aradığımı bulduğumu söyleyebilirim. Stuttgart da büyük bir kulüptü. Ama Avrupa’da hep hüsran yaşamak belli bir noktadan sonra can sıkıcı olmaya başlamıştı” diye konuştu.

‘İlginç tesadüf...’
Tecrübeli stoper, şöyle devam etti: “Aslına bakmak gerekirse, Şampiyonlar Ligi’ne katılamamış olmak bizi şaşırttı. Çünkü orada en azından çeyrek final oynamayı hedeflemiştik. Bunun düşüncesi bile heyecan verici. Yani bu vizyonun içinde olmak güzel. Şimdi UEFA’dayız. Finalin İstanbul’da oynanacak olması bile ilginç bir tesadüf. Bu tesadüfü avantaja çevirmek de bizim elimizde. Yalnız, biraz zamana ihtiyacımız olacak. Taraftar desteğini asla geri çekmemeli...”
ßerkay
ßerkay
Admin

http://eraykacar.eniyiforum.org